Groruddalens stjernespiller 2017: KASPER ROGSTAD AMDAL

Postet av Frank Eilert Fossum den 2. Des 2017


Kasper Rogstad Amdal fikk aller flest stjerner i Akers Avis Groruddalens konkurranse om Groruddalens beste spiller i 2017. Men det var ikke bare lokalpressen som mente han var god. Det var på en måte en bekreftelse på klubbens eget syn på ham. På bildet mottar Kasper pokalen for Rommen SKs «Beste spiller i 2017». I tillegg fikk han to priser til i klubben: «Årets nykommer» og «Spillernes spiller».


Kasper har kontroll og planlegger neste trekk


Utenom det å være en svært god fotballspiller er også Kasper engasjert i klubbens breddearbeid. Her deltar han under høstens trenerforum og instruerer guttene på en øvelse
0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline